“Захист праці”: судова перемога у Чернівцях. Водій-тролейбусник Олександр Петровський поновлений на роботі

17.02.2023 року рішенням Першотравневого суду міста Чернівці був поновлений на роботі на посаді водія-тролейбусника КП “Чернівецьке тролейбусне управління” активіст нашої Всеукраїнської незалежної профспілки “Захист праці” Олександр Петровський.

Олександр як активіст профспілки захищав права і законні інтереси водіїв-тролейбусників та потрапив під брутальну хвилю незаконних звільнень робіничого та профспілкового активу ЧТУ.

Але ж навіть після поновлення законності судом адміністрація КП “Чернівецьке тролейбусне управління” намагалося продовживати свої незаконні дії. Протягом 20.02.2023 року Олександр намагався потрапити на своє робоче місце. Але ж перелякані поновленням справедливості у відношенні до профспілкового активіста ані відділ кадрів (3 працівника), ані юридичний відділ (3 працівника) не наважувалися брати на себе відповідальність за виконання рішення суду.

Начальник відділу кадрів також відмовлявся вносити у трудову книжку Олександра запис про відновлення його на роботі згідно рішення суду. Ці протиправні дії були припинені після того, як Олександр почав докуменутвати незаконні дії Начальника відділу кадрів на відео.

Лише о 16.52, тобто за 8 хвилин до кінця свого робочого часу Олександр Петровський отримав нарешті на руки наказ про своє поновлення на роботі. При чому текстуально він був складений таким чином, що залишав певні лазейки для ігнорування рішення суду та можливості його нового звільнення. Боротьба за права робітника-профспілковця продовжується. І судова, і на робочому місці Олександра. Але ж судова перемога заохочує нас на подальшу боротьбу.

Дякуємо товаришам з ВНПС “Захист праці” за усіляку підтримку. Хай живе робітнича та профспілкова солідарність!

Члени ППО ВНПС “Захист праці” на КП “Чернівецьке тролейбусне управління”

22.02.2023 р.