ВІДКРИТІ ЗВІТИ-2017/2018

франкоВсеукраїнська незалежна профспілка “Захист праці” була зареєстрована Міністерством юстиції України у грудні 2013 року! З цього часу наша бойова та безкомпромісна профспілка стала справжнім авангардом українських найманих працівників у боротьбі за свої трудові та соціальні права!

Організаційний звіт з діяльності ВНПС «Захист праці» за 2017 рік

 Всеукраїнська незалежна профспілка «Захист праці» в 2017 році продовжувала виконувати свої стратегічні та тактичні завдання із захисту соціально-економічних прав та інтересів своїх членів та всіх найманих працівників України.

Зокрема в 2017 році, завдяки широкій інформаційній компанії ВНПС «Захист праці» та наших партнерів по коаліції «За демократичне трудове законодавство» вдалося зупинити план негайного прийняття антидемократичного та анти-європейського проекту «Трудового кодексу».

Саме завдяки неодноразовим виступам в ЗМІ нашого лідера Олега Верника протягом 2017 року  нам вдалося актуалізувати для громадськості України усі небезпеки прийняття антипрофспілкового та антиробочого проекту ТК. Зокрема йдеться про виступи Олега Верника в 2017 році в ефірах ТРК «Київ», Радіо «Свобода», радіо «ЕраФМ», Ukrlife.TV, РІА «Новості».

30 березня 2017 року ВНПС «Захист праці» взяв безпосередню участь в організації та проведенні в Верховній Раді України круглого столу «Проект Трудового кодексу України – шлях до демократизації трудових відносин чи спроба остаточного встановлення монополії роботодавця?»

ВНПС «Захист праці» в 2017 році плідно працював в обох існуючих в Україні платформах громадянського суспільства – в Українській Національній платформі Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (робоча група №5) та в Платформі Громадянського Суспільства «Україна-ЄС» (робоча група №4). Ціла низка пропозицій від ВНПС «Захист праці» так чи інакше була врахована в поточній роботі робочих груп вище зазначених платформ громадянського суспільства, де наша профспілка брала безпосередню участь.

Протягом 2017 року ВНПС «Захист праці» також організаційно і якісно збільшувалася в тому числі і за рахунок створення нових первинних профспілкових організацій. Зокрема йдеться про:

  1. Первинну профспілкову організацію Всеукраїнської незалежної професійної спілки “Захист праці” в Полку патрульної служби поліції особливого призначення “Київ” (ідентифікаційний код юридичної особи – 41715325),
  2. Первинну профспілкову організацію працівників виконавчих органів Фастівської міської ради ВНПС “Захист праці” (ідентифікаційний код юридичної особи – 41403398),
  3. Первинну профспілкову організацію на Комунальному підприємстві “Чернівецьке тролейбусне управління” (Ідентифікаційний код юридичної особи – 41370347),
  4. Первинну Профспілкову Організацію ВНПС “Захист праці” в Національному музеї історії України (Ідентифікаційний код юридичної особи – 41444958),
  5. Первинну профспілкову організацію ВНПС “Захист праці” в Лиманській дитячій музичній школі Лиманської районної ради Одеської області (Ідентифікаційний код юридичної особи – 41527300).

 

Фінансовий звіт з діяльності ВНПС «Захист праці» за 2017 рік

Протягом 2017 року ВНПС «Захист праці» не мав грантових програм та будь-яких донорських надходжень.

Єдиним фінансовим надходженням нашої профспілкової організації в 2017 році був регулярний збір профспілкових внесків, що складають згідно Статуту ВНПС «Захист праці» 1% від місячної заробітної платні кожного члена нашої профспілки. Згідно нашого Статуту від профспілкових внесків, що збираються в Первинних профспілкових організаціях, 20% перераховується на рахунок ВНПС «Захист праці».

Загальні надходження від членських внесків первинних профспілкових організацій протягом 2017 року склали 15152 гривні, 49 коп. Ці надходження дозволили Центральному Комітету ВНПС «Захист праці» організовувати протягом року поточну діяльність, зокрема придбати канцелярські товари.

Потягом 2017 року у ВНПС «Захист праці» не було штатних працівників, тобто усі статутні функції та зобов’язання профспілковим активом виконувалися суто на активістській та волонтерських (безоплатних) засадах.

Організаційний звіт з діяльності ВНПС «Захист праці» за 2018 рік

Протягом 2018 року Всеукраїнська незалежна професійна спілка “Захист праці” продовжила свою стратегічну лінію на побудову міцного незалежного профспілкового руху в усіх регіонах України. Маючи статус теріторіальної (міжгалузевої) профспілки, наша незалежна профспілка має унікальну можливість створювати свої первинні профспілкові організації у будь-якій території України та у будь-якій галузі народного господарства та культури.

Протягом 2018 року Голова ВНПС “Захист праці” Олег Верник брав участь у низці телепередач на телеканалі “Київ”, на криворізькому телеканалі “Рудана” та на радіо “Голос столиці” з приводу проблематики захисту трудових та соціальних прав працівників. Активна робота нашою профспілкою була в 2018 році продовжена у обох платформах громадянського супсільства – “Східне партнерство” та “Україна-ЄС”. Також ВНПС “Захист праці” взяв участь у створенні Громадянської платформи “Ефективне партнерство ЄС-Україна”.

Протягом року наша профспілка виграла у Тернополі низку судів, у результаті яких був повністю поновлений на роботі Уповноважений представник ВНПС “Захист праці” у ПАО “Укрнафта” Андрій Томашевський.

Протягом 2018 року були зареєстровані нові потужні первинні профспілкові організації ВНПС “Захист праці”. Зокрема йдеться про:

1. “Профспілкова організація “Захист праці” на Державному підприємстві “Селидіввугілля” (Ідентифікаційний код юридичної особи – 42253760)
2. Профспілка “Захист праці” у ТОВ “Карпатнафтохім” (Ідентифікаційний код юридичної особи – 42534235).

Фінансовий звіт з діяльності ВНПС «Захист праці» за 2018 рік

Протягом 2018 року ВНПС «Захист праці» не мав грантових програм та будь-яких донорських надходжень.

Єдиним фінансовим надходженням нашої профспілкової організації в 2018 році залишався регулярний збір профспілкових внесків, що складають згідно Статуту ВНПС «Захист праці» 1% від місячної заробітної платні кожного члена нашої профспілки. Згідно нашого Статуту від профспілкових внесків, що збираються в Первинних профспілкових організаціях, 20% перераховується на рахунок ВНПС «Захист праці».

Загальні надходження від членських внесків первинних профспілкових організацій до банківського рахунку ЦК ВНПС “Захист праці” протягом 2018 року склали 17863 гривні, 87 коп. Ці надходження дозволили Центральному Комітету ВНПС «Захист праці» організовувати протягом року поточну діяльність, зокрема придбати канцелярські товари.

Потягом 2018 року у ВНПС «Захист праці» не було штатних працівників, тобто усі статутні функції та зобов’язання профспілковим активом виконувалися суто на активістській та волонтерських (безоплатних) засадах.