“Захист праці” створений на славетному запорізькому «Науково-виробничому комплексі «Іскра»

21 серпня 2023 року була зареєстрована наша нова Профспілкова Організація “Захист праці” Профспілкова Організація «Захист праці» у «Науково-виробничому комплексі «Іскра» (Ідентифікаційний код юридичної особи – 45241585).

Працівники цього славетного запорізького підприємства провели свої установчі збори ще наприкінці 2021 року. Та на жаль військова агресія російського імперіалізму загальмувала наше профспілкове будівництво. Підприємство, зараз на жаль не працює. А трудовий колектив залишився. І тільки зараз нам нарешті вдалося здолати усі необхідні реєстраційні процедури і ми починаємо. Керівником новоствореної профспілкової організації “Захисту праці” у «Науково-виробничому комплексі «Іскра» був одноголосно обраний авторитетний та досвічений працівник станції, фаховий монтажник радіоелектронної апаратури та приладів Пархоменко Антон Вікторович, який зараз зі зброєю в руках боронить Україну і нашу свободу в лавах ЗСУ.

Шановні друзі-“іскрівці”, шановні запоріжці! Попереду, після поновлення роботи підприємства у післявоєнний час, у нас запекла боротьба за наші трудові права, за розвиток нашого рідного підприємства, за достойну заробітну платню та придатні умови праці. Щиро віримо, що прийде час і робітничий клас України, об`єднаний у справжні незалежні профспілки, рішуче висловить свою власну робітничу програму дій та кардинальних перетворень як на кожному робочому місці, так і у нашій державі в цілому.

Центральний Комітет ВНПС “Захист праці”
22.08.2023 р.