Ніщивний тиск адміністрації “УкрСиббанку” спрямований на активістку “Захисту праці”

Первинна профпсілкова організація працівників ПАТ “УкрСиббанк” КМПС “Захист праці” продовжує свою боротьбу в достатньо скрутних умовах. Зайвий раз можемо побачити, що наявність європейського менеджменту аж ніяк не є запорукою від свавілля та порушень трудового законодавства з боку адміністрації банківської установи.

Ніщивний тиск з боку україно-французької адміністрації “УкрСиббанку” спрямований на активістку “Захисту праці”, мати-одиначку Інну Калюжну. Підставою для шаленого тиску сталі справедливі вимоги Інни Калюжної до адміністрації банку пояснити, чому додаткові виплати заробітної плати, що були здійснені у листопаді 2014 року працівникам банку, оминули тільки членів незалежної профспілки “Захис праці”.

Для нас абсолютно очевидним є той факт, что в “ПАТ “УкрСиббанк” введений режим незаконної дискримінації співробітників за належністю до профспілки. Вже неодноразово відповідальні представники адміністрації банку намагалися вчинити тиск також і нашого профспілкового лідера Вікторію Сафронову, натякаючі в розмовах з нею, на “проблеми, що вона сама собі створює, перебуваючі в лавах незалежної профспілки “Захист праці”. Але ж наші жінки-бійці не з робкого десятку і надалі готові давати належну відсіч незаконному тиску з боку адміністрації ПАТ “УкрСиббанку”.

Звернення ЦК "Захист Праці" до адміністрації УкрСиббанку

Звернення ЦК “Захист Праці” до адміністрації УкрСиббанку

Центральний Комітет ВНПС “Захист праці” розглядає ситуацію, що склалася навколо нашої профспілкової організації у ПАТ “УкрСиббанк” та готує необхідні звернення у правоохоронні органи України та нашу міжнародну глобальну профспілку UNI Global Union щодо запобігання подальших порушень трудового законодавства з боку адміністрації ПАТ “УкрСиббанк”.

Голова ВНПС “Захист праці” Олег ВЕРНИК.