“Захист праці”: судова перемога у Чернівцях. Водій-тролейбусник Олександр Петровський поновлений на роботі
![](http://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/петровський-1-250x150.jpg)
17.02.2023 року рішенням Першотравневого суду міста Чернівці був поновлений на роботі на посаді водія-тролейбусника КП “Чернівецьке тролейбусне управління” активіст нашої Всеукраїнської незалежної профспілки “Захист праці” Олександр Петровський. Олександр як активіст профспілки захищав права і законні інтереси водіїв-тролейбусників та потрапив під брутальну хвилю незаконних звільнень робіничого та профспілкового активу ЧТУ. Але …