Чудова провокація проти “Захисту праці” в Зеленодольському «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”

Просто дивну, яскраву та напрочуд чудову провокацію зробила адміністрація підприємства проти нашої молодої Профспілкової Організації «Захист праці» у Відокремленому Підрозділі «Криворізька теплова електрична станція» Акціонерного Товариства «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”.

Невідомі королі “чорного піару” місцевого зеленодольського розливу масово розповсюдили на підприємстві листівку, наче спрямовану проти наших активістів. Але ж вона виявилася настільки дивною та складною, що відразу ж і незрозумієш, хто її зробив і навіщо :)) Якісь складні для розуміння колкощі у бік наших профспілковців зроблені таким чином, що непосвячені у глибокі задуми зеленодольських ДТЕКівських “фахівців з чорного піару” люди дуже наврядчи дізнаються, що ця листівка є провокаційною, а не компліментарною для “Захисту праці”…

Щиро дякуємо креативникам/тупарям від адміністрації підприємства за неабияке просування в плані обізнаності працівників щодо персоналій активістів нашої бойової незалежної профспілки :)))) Разом переможемо!!!! :)))