Шахтарі нововолинської шахти “Бужанська” демонструють яскравий та вкрай позитивний приклад взаємодії усіх профспілок, які є на шахті. У зборі підписів під цим зверненням беруть участь представники усіх без виключення профспілок. Завдання врятувати рідну шахту від зубожіння та ліквідації – об`єднує усіх трудящих шахти “Бужанська”.
ВНПС “Захист праці” щиро підтримує справедливі вимоги наших побратимів!
![2](http://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/2-212x300.jpg)
![1](http://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2016/03/1-212x300.jpg)