Тиск на профспілкового представника “Захисту праці” в ПАТ “Укрнафта” Андрія Томашевського

Робота профспілкового представника “Захисту праці” в ПАТ “Укрнафта” Андрія Томашевського розгортається у вкрай складних умовах тиску та пресингу з боку тернопільських регіональних керманичів цього вельми потужного та поважного підприємства.

Нижче оприлюднюємо для профспілкового загалу поточне листування нашого профспілкового представника з регіональним керівництвом та відповідними державними органами з питань захисту трудових прав найманих працівників:

Державна служба України з питань праці 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14

Голові Правління ПАТ «Укрнафта» Марку Роллінсу

Уповноваженого представника ВНСП “Захист Праці” Томашевського Андрія Степановича

У зв’язку з усною забороною Начальника ВРНП по Тернопільській обл. п. Лозіна О.С реєструвати мою вхідну кореспонденцію секретарем Жадан Н.Б. навіть як Уповноваженим представником ВНСП “Захист праці”.  Я вимушений відсилати  підписані мною як Уповноваженим представником ВНСП “Захист Праці” фото-фіксацію порушення закону про працю. Про що Вас повідомляю.

Повідомляю що заборона реєструвати мою вхідну кореспонденцію, мою розцінюється та на мою думку  є  дискримінація як уповноваженого представника ВНСП “Захист праці”  начальником ВРНП по Тернопільській області Лозіним О.С.

Надсилаю Кольорові фото у вордовському документі, та підписані мною.

З повагою Уповноважений представник ВНСП “Захист праці”

Томашевський А.С.

_______________________________

Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14

Голові Правління ПАТ «Укрнафта» Марку Роллінсу
Уповноваженого представника ВНСП “Захист Праці”
Томашевського Андрія Степановича

Заява

Повідомляю Вас що  Начальник ВРНП по Тернопільській області ПАТ “Укрнафта” Лозін О.С. своєю відповіддю вих.№05.2.21/312 від 30.11.2017р. намагається перекласти порушення правил охорони праці та санітарних норм на працівника (інженера-програміста) , що суперечить чинному законодавству, а саме статті 153 Кодексу законів про працю України. Також судячи з його стверджень фактично було зняті повноваження штатного працівника (інженера-програміста) ВРНП по Тернопільській області та передані сторонній організації – на що було дано запит пунктами: а) , б), в) , г) . Та надання недостовірної інформації.

Стаття 153. Створення безпечних і нешкідливих умов праці

На всіх підприємствах, в установах, організаціях створюються безпечні і нешкідливі умови праці.

Забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповноважений ним орган.

Прошу притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства Начальника ВРНП по  Тернопільській області Лозіна О.С. та інших посадових  осіб що відповідають за безпеку праці.
Моє фото з паспортом та повідомленням відповіддю для підтвердження особи – додаю.

З Повагою,  Томашевський Андрій Степанович.

_______________________

Державна служба України з питань праці – 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14

Уповноваженого представника ВНСП “Захист Праці” Томашевського Андрія Степановича

Заява.

Начальник ВРНП по Тернопільській області ПАТ “Укрнафта” формально  намагається усунути зафіксовані мною  недоліки що вказують на порушення санітарних та інших  норм чинного законодавства.  Сьогодні 29.11.2017р з робочого столу інженера-програміста був забраний мережевий принтер що частково був встановлений на його робочому столі та виділяє шкідливі викиди в повітря. Мною  як від Уповноваженим представником ВНСП “Захист Праці” Томашевським  А.С. було зафіксовано встановлення даного принтера на загальному коридорі ВРНП по Тернопільській області по вул.Камінна 6., ПАТ “Укрнафта” на столах для клієнтів що очікують своєї черги на виписку талонів на пальне. На коридорі відсутня примусова вентиляція, та підключення було з допомогою перехідних пристроїв, що заборонено Наказом №65 від 26.03.2010р – що зазначено у фіксації. Шкідливі випари від даного  принтера тепер будуть впливати на клієнтів та на всіх працівників офісу – розповсюджуючи повітряними потоками через коридор в усі приміщення офісу. Фіксація додається.

Прошу притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства Начальника ВРНП по Тернопільській області Лозіна О.С. згідно чинного законодавства та інших посадових осіб що відповідають за безпеку праці.

Моє фото з паспортом та повідомленням про фотофіксацію для підтвердження особи – додаю.

З Повагою,  Томашевський Андрій Степанович.