Репресії проти шахтарського профспілкового активу Кривого Рогу з боку дирекції російського власника

евраз-1

Щойно від наших профспілкових побратимів з Кривого Рогу надійшла сумна інформація про нову хвилю репресій проти шахтарів з боку менеджмента власника – відомої російської корпорації “Євраз”. Ми не маємо права зараз стояти відсторонь! Опираємось разом!!!

Представники адміністрації вимагають від шахтарів виходити з Незалежної профспілки гірників України, погрожуючи позбавити премій. «Начальники вранці на
нарядах оголошують, що незалежної профспілки нібито юридично не існує і всі зобов’язані вийти з НПГУ і написати негайно заяву до «бананової», «жовтої» профспілки, інакше позбавлять премій. Але хлопці тримаються, не виходять, а деякі на знак протесту вступають до нас», – розповідають активісти.

За словами шахтарів, організаторами тиску є головний інженер підприємства Олександр Батареєв і директор з персоналу Ігор Науменко.

27 листопада працівники криворізького залізорудного підприємства «Суха Балка» оголосили про початок боротьби проти власника шахти – російського олігарха Романа Абрамовича. На підприємстві відбуваються незаконні звільнення. Збільшується час робочого дня. Від шахтарів вимагають працювати за себе і звільнених товаришів, суміщати різні виробничі функції, що значно підвищує ризик нещасних випадків. Незважаючи на прибутковість виробництва і зростаючу інфляцію, зарплата за останній рік не індексувалася. Почастішали випадки невиплати премій і понаднормових.

Гірники впевнені, з моменту початку російської агресії власник свідомо проводить політику якнайшвидшої вироблення технічного потенціалу підприємства та ліквідації виробництва. Незалежна профспілка веде підготовку до оголошення страйку.

Ми, Незалежна профспілка гірників України на «Сухій Балці», рух «Автономний Опір», незалежна профспілка «Захист праці», оргкомітет робітничої партії «Соціальний рух» закликаємо приєднатися до кампанії солідарності з шахтарями Кривого Рогу і підтримати їх у боротьбі проти капіталу!

Київ: 0669597804 – Денис; Львів: 0633591618 – Сергій; Кривий Ріг: 0967715459 – Олександр; Одеса: 0675369112 – Андрій; Дніпропетровськ: 0978698706 – Євген.