![](https://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/кошак-1-768x1024.jpg)
![](https://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/кошак-2-768x1024.jpg)
Увага!
Добрі новини з Тернополя! Наш профспілковий побратим Юрій Феодосійович Кошак виграв суд першої інстанції щодо скасування його незаконного звільнення та поновлення на роботі у “Тернопольському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центрі” Тернопільської обласної ради.
Тільки абсолютно недолуга та злочинна влада може скорочувати під час страшної пандемії лікаря-хірурга вищої категорії з протитуберкульозного диспансеру. Щиро бажаємо Юрію Феодосійовичу подальшої перемоги у апеляційній інстанції!!! “Захист праці” не зламати!!!!
Центральний Комітет ВНПС “Захист праці”