Створена профспілкова організація “Захисту праці” у Відокремленому Підрозділі Криворізької ТЕС ПАТ «Дніпроенерго»!

Шановні друзі!

Щойно прийшла приємна звістка, що була зареєстрована ще одна наша профспілкова організація – Профспілкова Організація «Захист праці» у Відокремленому Підрозділі «Криворізька теплова електрична станція» Акціонерного Товариства «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» (ідентифікаційний код юридичної особи – 43578650).

Ціла низка фахівців-електриків прийняла відповідальне рішення – приєднатися до нашої Всеукраїнської незалежної професійної спілки “Захист праці”. Головою нашої профспілкової організації був одностайно обраний визнаний на підприємстві ватажок боротьби трудящих за свої трудові права, керівник котлотурбінного цеху підприємства Віталій Петрович Калашніков.

Безумовно, це величезний ризик для наших хлопців – створювати нову незалежну профспілкову організацію на підприємсті Ріната Ахметова. Відразу ж після створення наш профспілковий лідер Віталій Калашніков був незаконно звільнений з рідного підприємства, якому віддав багато років свого життя і від якого став депутатом Зеленодольської міської ради. Боротьба за відновлення справедливості і трудових прав Віталія у нас попереду.

У той же час – Центральний Комітет ВНПС “Захист праці” щиро вітає усіх наших нових сміливих профспілкових побратимів-електриків, які не побоялися вступити у боротьбу за свої трудові та соціальні права у такий скрутний для України час.

ЦК ВНПС “Захист праці”
29.03.2020.