Нововолинські шахтарі з “Бужанської” вимагають усунути з керівництва осіб, що винні у спробах знищити вугільну газуль Волині!

 

шахтер

Президенту України Порошенку П.О.

 Голові Адміністрації Президента України Ложкіну Б.Є.

 Першому заступнику Голови Адміністрації Президента України Ковальчуку В.А.

 Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

 Голові Верховної ради України Гройсману В.Б.

 Генеральному прокурору України

 Голові служби безпеки України Грицаку В.С.

 Міністру енергетики та вугільної промисловості України Демчишину В.В.

 Народному депутату України Гузю І.В.

Голові Волинської обласної державної адміністрації Гунчику В.П.

 Міському голові м.Нововолинська Сапожнікову В.Б.

 Голові Всеукраїнської незалежної профспілки «Захист праці» 

Вернику О.І.

          Профспілкова організація “Захист праці” ВП “Шахта “Бужанська”  від імені колективу шахти звертається до Вас з проханням вплинути на неправомірні дії з боку новопризначеного виконуючого обов’язки генерального директора   ДП «Волиньвугілля» Кисельова Валентина Миколайовича. Зазначимо, що колектив шахти не вперше звертається з проханням про захист,  і до керівника ДП “Волиньвугілля”  і до вищестоящих керівників усіх рівнів і до Народних депутатів України, та на попередні звернення не було ніякої реакції (копії звернень надаємо). Не зважаючи на сотні підписів, думку простих працівників-українців просто зігнорували.

Тиск на керівників розпочався з перших же ж днів призначення виконуючого обов’язки генерального директора. Відразу ж змінили всіх “неугодних”. За проханням переважної більшості працівників шахти,        Танчев П.М.  відмовився  від  написання  заяви і звільнення з роботи запропонованих Кисельовим В.М. кандидатур. Тепер керівник ДП “Волиньвугілля”  діє за брудними правилами – була б людина, а стаття знайдеться. За період існування шахти ще подібного не було. Навіть за часів Януковича не приходилося працювати під таким тиском.

На сьогоднішній день тиск і безпідставні звинувачення на ім’я керівника нашої шахти не припиняються. Ллється бруд з екранів місцевого телебачення,  в інтернет-виданнях зі звинувачуваннями у масштабних розкраданнях, що в свою чергу стосується багатьох працівників нашого підприємства. Без попереджень присилаються на шахту перевірки за перевірками тому, що попередні не знаходять порушень. Інформація, яка принижує честь і гідність керівників підрозділів уже вилилася на всеукраїнський рівень, була розміщена на офіційному сайті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, що доводить про підтримку неправомірних мір Кисельова В.М. міністром Демчишиним В.В., і в свою чергу наперед доказує, що конкурс на призначення керівника ДП “Волиньвугілля” буде проведено на користь певної особи.

В такій ситуації, до якої призвели наші шахти, через постійне недофінансування, люди працюють на зношеному, своїми силами ремонтованому обладнанні,  в тяжких гірничо-геологічних умовах – можна знайти зачіпку про порушення до керівника будь-якого підрозділу.  З літа, минулого року, так звані, радники Міністра своїми діями блокували роботу шахт у частині відвантаження вугілля споживачам і на збагачувальну фабрику. Вугілля накопичувалося на вугільному складі, штучно створювалася проблема з забезпеченням залізничними вагонами, блокуванням фінансування. Це підтвердили слова директора вугільного департаменту Крука, що кошти будуть виділятися тільки під “їхнього” керівника. Замітьте, державні кошти, на державне підприємство. Припустимо, що директор шахти і припустив у своїй діяльності якісь порушення, та це було зроблено для того, щоб не допустити повної зупинки підприємства. Адже на його плечі випало багато проблем, своїми силами приходилося шукати інвестора, що вже майже вдалося, але як виявилося це не входило в плани керівництва державного підприємства і профільного міністерства.

В сьогоднішній критичній ситуації у ДП “Волиньвугілля” та вугільній галузі в цілому, потрібно цінувати висококваліфікованих спеціалістів з значним досвідом роботи.

Надворі ХХІ століття, ми працюємо на державному підприємстві, тому людей зобов’язані приймати на роботу і звільняти згідно чинного в Україні законодавства, зокрема Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи, підвищенню ефективності суспільного виробництва і піднесенню на цій основі матеріального і культурного рівня життя трудящих, зміцненню трудової дисципліни і поступовому перетворенню праці на благо суспільства в першу життєву потребу кожної працездатної людини.

Своїми діями Кисельов Валентин Миколайович, підсилює і так вкрай напружене соціальне становище, адже колектив показав свою позицію, коли не дозволив відсторонити директора неправомірним наказом.                        В подальшому майже всі провідні спеціалісти і керівні кадри написали заяви про надання невикористаних відпусток, адже не можуть працювати у таких умовах і виконувати незрозумілі вказівки.

Керівник такого рівня повинен бути прикладом для підлеглих у своїх виробничих, моральних та ділових якостях. Тільки своїми діями можна добитися поваги і підтримки підлеглих і колег.

 Така поведінка Валентина Миколайовича дискредитує Міністра Демчишина В.В., який довірив йому таку високу посаду та визначив перед ним чітко поставлені завдання, та в свою чергу і уряд, до якого і так впала довіра українців, до Президента України, адже Міністр енергетики та вугільної промисловості є представником президентської фракції.

Від імені колективу ВП “Шахта “Бужанська”, звертаємося до Вас з проханням про захист від неправомірних дій з боку Кисельова В.М. та його “покровителів” та допомогою в об’єктивному проведенні конкурсу на посаду генерального директора ДП “Волиньвугілля”, при можливості з врахуванням думки колективі і усіх профспілкових організацій щодо призначення керівником Борсука Михайла Миколайовича

 

Первинна незалежна профспілкова організація “Захист праці” 

                                                                       ВП “Шахта “Бужанська”