Чортків: суд про поновлення на роботі нашого профспілкового побратима Віталія Савківа розпочався!
![](http://tradeunion.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/володя-250x150.jpg)
20 cерпня 2018 року відбулось підготовче засідання Чортківського районного суду Тернопільської області по цивільній справі за позовом члена первинної Профспілкової організації працівників АТ «УкрСиббанк» Київської місцевої професійної спілки «Захист праці» (далі – Профспілка) Віталія Савківа до Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк», за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача – Профспілки, …